Työpaikat yrityksessä Volvo Penta
Careerino kokoaa yrityksen Volvo Penta avoimet työpaikat yhteen, jotta voit selata työnantajan ilmoituksia.
V
Volvo Penta
Ruotsi
Careerino kokoaa yrityksen Volvo Penta avoimet työpaikat yhteen, jotta voit selata työnantajan ilmoituksia.
- 19 avointa työpaikkaa
- Ruotsi
Avoimet työpaikat yrityksessä Volvo Penta
19 työpaikkaa- Erfaren CNC-operatör till framtidens bearbetningVara, Västra Götaland County, Sweden (On-site)
- Global Sales Project Manager - Marine CommercialGothenburg, Västra Götaland County, Sweden (On-site)
- Thesis work: AI-Driven Strategic Workforce PlanningGothenburg, Västra Götaland County, Sweden (On-site)
- Master thesis: Use-Case and Application-Optimized Range Estimation for Volvo Penta EMOBGothenburg, Västra Götaland County, Sweden (On-site)
- Master Thesis: Computer Vision for Recognition of Manual Assembly ActivitiesVara, Västra Götaland County, Sweden (On-site)
- Master Thesis: Acceptance of AI and Automation in Industrial ProductionVara, Västra Götaland County, Sweden (On-site)
- Thesis work: White-Label Service Contracts: Designing a Scalable Business Model for Volvo PentaGothenburg, Västra Götaland County, Sweden (On-site)
- Thesis:Digital Twin modelling of an IoT-Enabled PMSM Marine Propulsion Drive for Prognostics/HealthGothenburg, Västra Götaland County, Sweden (On-site)
- M&A Investment DirectorGothenburg, Västra Götaland County, Sweden
- Thesis work: Estimating Installed Engine PopulationGothenburg, Västra Götaland County, Sweden (On-site)
- Thesis work: An abstraction model for the smart boat - "Home Assistant for Marine"Gothenburg, Västra Götaland County, Sweden (On-site)
- Thesis: Architecture, Reliability and Cost Analysis for a Multi-Voltage input/output battery systemGothenburg, Västra Götaland County, Sweden (On-site)
- Manager Manufacturing Engineering - Volvo Penta Vara OperationsVara, Västra Götaland County, Sweden (On-site)
- Thesis work: Calculation of service intervalsKöping, Västmanland County, Sweden (On-site)
- Thesis work: Technical platform to seamless user experience - Automation in recreational boatingGothenburg, Västra Götaland County, Sweden (On-site)
- Thesis work: Robust remote control and local logic in intermittent connectivityGothenburg, Västra Götaland County, Sweden (On-site)
- Vice President Power & Energy - Volvo Penta IndustrialGothenburg, Västra Götaland County, Sweden (On-site)
- Thesis work: Influence of propeller pressure pulsations on hull vibrations and structure-borne noiseGothenburg, Västra Götaland County, Sweden (On-site)
- Volvosteget 2026-2027 Göteborg PentaGothenburg, Västra Götaland County, Sweden (On-site)
Usein kysyttyä: Volvo Penta Careerinossa
Mistä yrityksen Volvo Penta ilmoitukset Careerinossa tulevat?
Ilmoitukset kerätään julkisista lähteistä ja työnantajan urasivuilta; Careerino ohjaa sinut alkuperäiseen ilmoitukseen hakemaan.
Kuinka usein yrityksen Volvo Penta työpaikat päivitetään?
Päivitämme luetteloa säännöllisesti ja poistamme vanhentuneet ilmoitukset, jotta näet äskettäin havaitut roolit.
