Jobb på Kontraktori Group Oy
Careerino samlar öppna roller från Kontraktori Group Oy så att du kan bläddra bland arbetsgivarens annonser på ett ställe.
K
Kontraktori Group Oy
Finland
Careerino samlar öppna roller från Kontraktori Group Oy så att du kan bläddra bland arbetsgivarens annonser på ett ställe.
- 6 lediga jobb
- Finland
Lediga jobb från Kontraktori Group Oy
6 jobb- Senior IT Analyst / Legacy Applications (~80-90 k/y, Helsinki-FI, HYBRID)Helsinki, Uusimaa, Finland (Hybrid)
- Microsoft Power Platform -arkkitehti (~100k/v)Helsinki, Uusimaa, Finland (Hybrid)
- UX/UI Designer (~80-100 k/y, Helsinki-FI, HYBRID)Helsinki, Uusimaa, Finland (Hybrid)
- Software Engineers, Agentic AI (~85-90 k/y, Helsinki-FI, HYBRID)Helsinki, Uusimaa, Finland (Hybrid)
- Android and Web Developer (~80-90 k/y, Helsinki-FI, HYBRID)Helsinki, Uusimaa, Finland (Hybrid)
- Project Manager / AI Governance Lead (~85-95 k/y, Helsinki-FI, HYBRID)Helsinki, Uusimaa, Finland (Hybrid)
Vanliga frågor om Kontraktori Group Oy på Careerino
Var kommer Kontraktori Group Oy-annonserna på Careerino från?
Annonser hämtas från offentliga källor och arbetsgivarens karriärsidor; Careerino länkar till originalet när du ska ansöka.
Hur ofta uppdateras jobb från Kontraktori Group Oy?
Vi uppdaterar katalogen regelbundet och tar bort inaktuella annonser så att du ser roller som setts nyligen.
