Jobb på Luleå University of Technology
Careerino samlar öppna roller från Luleå University of Technology så att du kan bläddra bland arbetsgivarens annonser på ett ställe.
L
Luleå University of Technology
Sverige
Careerino samlar öppna roller från Luleå University of Technology så att du kan bläddra bland arbetsgivarens annonser på ett ställe.
- 30 lediga jobb
- Sverige
Lediga jobb från Luleå University of Technology
30 jobb- Postdoctoral Researcher in Automatic Control with Focus on Ultra-sound and Hyperspectral Based SensingLuleå, Norrbotten County, Sweden (On-site)
- PhD Student in Mining and Rock Engineering with special focus on underground hydrogen storageLuleå, Norrbotten County, Sweden (On-site)
- Postdoktor i processmetallurgiLuleå, Norrbotten County, Sweden (Hybrid)
- Vikarierande förste forskningsingenjör till VA-tekniks laboratorieverksamhetLuleå, Norrbotten County, Sweden (Hybrid)
- PhD Student in Cyber-Physical Systems – additive manufacturing and packaging for chiplet-based electronicsLuleå, Norrbotten County, Sweden (On-site)
- PhD Student in Applied Geophysics focusing on natural hydrogen exploration in Norrbotten CountyLuleå, Norrbotten County, Sweden (On-site)
- Doktorand i tillämpad geofysik med inriktning på prospektering av naturligt väte i NorrbottenLuleå, Norrbotten County, Sweden (Hybrid)
- Vi söker studenter till foto- och filminspelningarLuleå, Norrbotten County, Sweden (Hybrid)
- PhD Student in Building MaterialsLuleå, Norrbotten County, Sweden (On-site)
- Postdoctoral researcher in Human Work ScienceLuleå, Norrbotten County, Sweden (On-site)
Vanliga frågor om Luleå University of Technology på Careerino
Var kommer Luleå University of Technology-annonserna på Careerino från?
Annonser hämtas från offentliga källor och arbetsgivarens karriärsidor; Careerino länkar till originalet när du ska ansöka.
Hur ofta uppdateras jobb från Luleå University of Technology?
Vi uppdaterar katalogen regelbundet och tar bort inaktuella annonser så att du ser roller som setts nyligen.
