Jobb på LUNDS KOMMUN
Careerino samlar öppna roller från LUNDS KOMMUN så att du kan bläddra bland arbetsgivarens annonser på ett ställe.
L
LUNDS KOMMUN
Sverige
Careerino samlar öppna roller från LUNDS KOMMUN så att du kan bläddra bland arbetsgivarens annonser på ett ställe.
- 147 lediga jobb
- Sverige
Lediga jobb från LUNDS KOMMUN
147 jobb- Undersköterska till hemvården i norra och västra LundLund, Sweden
- Stödpedagoger sökes till enheter inom Boende LSSLund, Sweden
- Elevassistent till Genarps skolaGenarp, Skåne County, Sweden (On-site)
- Speciallärare till FäladsgårdenLund, Skåne County, Sweden (On-site)
- Undersköterska med samordnaruppdrag till Linehuset, LundLund, Sweden
- Enhetschef till lösningsfokuserad ledningsgrupp inom daglig verksamhetLund, Sweden
- FörrådsmedarbetareLund, Skåne County, Sweden
- Sjuksköterska hemsjukvård Lunds tätortLund, Sweden
- Resurspedagog till ÖstratornskolanLund, Sweden
- AvtalscontrollerLund, Skåne County, Sweden
- Undersköterskor dag/kväll till Brunnslyckan - särskilt boende för äldreLund, Sweden
- Arbetsterapeut VikariatLund, Sweden
- Koordinator – fastighetsnära tjänsterLund, Sweden
- Stödassistenter till enheter med inrikting autism, daglig verksamhet LSSLund, Skåne County, Sweden (On-site)
- Grundskollärare årskurs 4-6 till HubertusgårdenLund, Sweden
- Enhetschef till enheten för placeringar och förvaltningsadministrationLund, Skåne County, Sweden (Hybrid)
- Koordinator – fastighetsnära tjänsterLund, Skåne County, Sweden (On-site)
- Lärare i textilslöjd årskurs 3-9Lund, Sweden
- Behandlare/Socialsekreterare till KriscentrumLund, Sweden
- Barnskötare till jourförskolaLund, Skåne County, Sweden (On-site)
Vanliga frågor om LUNDS KOMMUN på Careerino
Var kommer LUNDS KOMMUN-annonserna på Careerino från?
Annonser hämtas från offentliga källor och arbetsgivarens karriärsidor; Careerino länkar till originalet när du ska ansöka.
Hur ofta uppdateras jobb från LUNDS KOMMUN?
Vi uppdaterar katalogen regelbundet och tar bort inaktuella annonser så att du ser roller som setts nyligen.
