Jobb på Stockholms stad
Careerino samlar öppna roller från Stockholms stad så att du kan bläddra bland arbetsgivarens annonser på ett ställe.
S
Stockholms stad
Sverige
Careerino samlar öppna roller från Stockholms stad så att du kan bläddra bland arbetsgivarens annonser på ett ställe.
- 428 lediga jobb
- Sverige
Lediga jobb från Stockholms stad
428 jobb- Undersköterskor, natt vid behov sökes till Rio vård- och omsorgsboendeStockholm, Stockholm County, Sweden (On-site)
- Timvikarier till anpassad grundskolaStockholm, Stockholm County, Sweden (On-site)
- Planerare till Hägersten-Älvsjö hemtjänst.Stockholm, Stockholm County, Sweden (On-site)
- Case manager till vuxenenheten i Skärholmens stadsdelsförvaltningStockholm, Stockholm County, Sweden (On-site)
- Sjöviksskolan söker engagerad lärare mot fritidshemmetStockholm, Stockholm County, Sweden (On-site)
- Engagerad specialpedagog till våra förskolor - vikariatStockholm, Stockholm County, Sweden (On-site)
- Verksamhetsutvecklare till Tidigt socialt stöd, Järva stadsdelsförvaltningStockholm, Stockholm County, Sweden (Hybrid)
- Fritidsledare till Fritid JärvaStockholm, Stockholm County, Sweden (On-site)
- Receptionist och Mood manager till Micasa FastigheterStockholm, Stockholm County, Sweden (On-site)
- Handläggare till UtbildningsförvaltningenStockholm, Stockholm County, Sweden (Hybrid)
- Vikarierande Lärare i trä- och metallslöjd, MariaskolanStockholm, Stockholm County, Sweden (On-site)
- Skolsköterska till Hagsätraskolan, 40-90%Stockholm, Stockholm County, Sweden (On-site)
- Abrahamsbergsskolan söker lärare i Bild på högstadiet 85%, vikariatStockholm, Stockholm County, Sweden (On-site)
- Elevassistent till Beckombergaskolans anpassade grundskolaStockholm, Stockholm County, Sweden (On-site)
- Familjestödsenheten söker två familjebehandlareStockholm, Stockholm County, Sweden (On-site)
- Erfaren utredare/revisor till Stockholms stadStockholm, Stockholm County, Sweden (On-site)
- Vikariat Lärare i fritidshemStockholm, Stockholm County, Sweden (On-site)
- Vikariat: Lärare i Spanska + Fast vikarieStockholm, Stockholm County, Sweden (On-site)
- Säkerhetssamordnare till Hässelby-Vällingby stadsdelsförvaltningStockholm, Stockholm County, Sweden (Hybrid)
- Behandlingsassistent vaken natt till HVB PilenStockholm, Stockholm County, Sweden (On-site)
Vanliga frågor om Stockholms stad på Careerino
Var kommer Stockholms stad-annonserna på Careerino från?
Annonser hämtas från offentliga källor och arbetsgivarens karriärsidor; Careerino länkar till originalet när du ska ansöka.
Hur ofta uppdateras jobb från Stockholms stad?
Vi uppdaterar katalogen regelbundet och tar bort inaktuella annonser så att du ser roller som setts nyligen.
