Työpaikat yrityksessä Länsstyrelsernas IT-avdelning
Careerino kokoaa yrityksen Länsstyrelsernas IT-avdelning avoimet työpaikat yhteen, jotta voit selata työnantajan ilmoituksia.
L
Länsstyrelsernas IT-avdelning
Ruotsi
Careerino kokoaa yrityksen Länsstyrelsernas IT-avdelning avoimet työpaikat yhteen, jotta voit selata työnantajan ilmoituksia.
- 56 avointa työpaikkaa
- Ruotsi
Avoimet työpaikat yrityksessä Länsstyrelsernas IT-avdelning
56 työpaikkaa- Säkerhetsspecialist inom IT-kontinuitetVänersborg, Västra Götaland County, Sweden (Hybrid)
- Säkerhetsspecialist inom IT-kontinuitetStockholm, Stockholm County, Sweden (Hybrid)
- Chef till funktionen för vilt, Natur- och vattenavdelningenMariestad, Västra Götaland County, Sweden (Hybrid)
- Chef till enheten för Natur och vattenstödVänersborg, Västra Götaland County, Sweden (Hybrid)
- Registrator med erfarenhet från offentlig verksamhetStockholm, Stockholm County, Sweden (Hybrid)
- Intresseanmälan praktik och examensarbeteUppsala, Uppsala County, Sweden (Hybrid)
- Medarbetare till räddnings- och röjningsstyrkanLuleå, Norrbotten County, Sweden (Hybrid)
- Intresseanmälan till praktik och examensarbeteStockholm, Stockholm County, Sweden (Hybrid)
- Samordnande projektledare, SamhällsutvecklingUmeå, Västerbotten County, Sweden (Hybrid)
- Funktionschef till kansliet för Västra civilområdetGothenburg, Västra Götaland County, Sweden (Hybrid)
- Inköpare med fokus på e-handel, hållbarhet och utvecklingJönköping, Jönköping County, Sweden (Hybrid)
- Kvalificerad BeredskapshandläggareVäxjö, Kronoberg County, Sweden (Hybrid)
- SäkerhetshandläggareLuleå, Norrbotten County, Sweden (Hybrid)
- Projektledare inom 8+Fjordar, vikariatVänersborg, Västra Götaland County, Sweden (Hybrid)
- Granskningshandläggare Interreg AuroraLuleå, Norrbotten County, Sweden (Hybrid)
- HR-specialist med inriktning arbetsmiljö och kompetensförsörjningÖstersund, Jämtland County, Sweden (Hybrid)
- Erfaren säkerhetsanalytiker med kompetens inom DevSecOpsGothenburg, Västra Götaland County, Sweden (Hybrid)
- Enhetschef till NaturvårdsenhetenUmeå, Västerbotten County, Sweden (Hybrid)
- Handläggare för kontroll av utländska fastighetsförvärvGothenburg, Västra Götaland County, Sweden (Hybrid)
- Kvalificerad BeredskapshandläggareKarlskrona, Blekinge County, Sweden (Hybrid)
Usein kysyttyä: Länsstyrelsernas IT-avdelning Careerinossa
Mistä yrityksen Länsstyrelsernas IT-avdelning ilmoitukset Careerinossa tulevat?
Ilmoitukset kerätään julkisista lähteistä ja työnantajan urasivuilta; Careerino ohjaa sinut alkuperäiseen ilmoitukseen hakemaan.
Kuinka usein yrityksen Länsstyrelsernas IT-avdelning työpaikat päivitetään?
Päivitämme luetteloa säännöllisesti ja poistamme vanhentuneet ilmoitukset, jotta näet äskettäin havaitut roolit.
